Tomb Raider II - Výbava

2. ledna 2016 v 22:27 | Natalii
V druhém dílu Tomb Raider můžete najít celkem 7 zbraní. Taky nacházíte lékárny, náboje a světlice/sirky. + Na konci článku je sekce o vozidlech z tohoto dílu.

Zbraně

Pistole
Naleziště: Start / Offshore Rig
Základní vybavení ve vašem inventáři. Neomezený zásobník. Nejsou tolik silné, ale pokud nechcete plýtvat drahocenými náboji do ostatních zbraní, tak všechno jde když se chce.


Brokovnice
Naleziště: Start / Offshore Rig, Diving Area, 40 Fathoms, Wreck of Maria Doria, Living Quarters, The Deck, Home sweet home
Tuto zbraň také vlastníte už od začátku hry. Ale od doby co vám v Offshore Rig seberou všechny zbraně si musíte najít i tuto. V posledním levelu Home sweet home je to vaše jediná zbraň.

Automatické pistole ( Magnumy )
Naleziště: Venice, Bartoli's Hideout, Opera House, Offshore Rig, Diving Area, Wreck of Maria Doria, Living Quarters, The Deck, Catacombs of the Talion
Něco na styl našit tak oblíbených Lařiných pistolí, ale silnější. Náboje šetřete, budou se vám v pozdějších levelech hodit!

Uzi
Naleziště: Bartoli's Hideout, Opera House, Diving Area, Wreck of Maria Doria, Living Quarters, The Deck, Barkhang Monastery, Catacombs of the Talion
Podle mého názoru nejlepší zbraně ve hře. Rychlé, účiné, elegantní... Co víc si přat!

Harpuna
Naleziště: Offshore Rig, Diving Area, 40 Fathoms, Wreck of Maria Doria, Living Quarters
Jediná zbraň použitelná na souši i ve vodě. Nepřesná a hodně pomalá. Volila bych spíše vylést na souboj z vody, ale pokud není jiná možnast...tohle je vaše jediná šance.

M-16
Naleziště: Diving Area, Wreck of Maria Doria, The Deck
Účinnost je velká, výborná na střelbu na dálku a boj se silnějšími nepřáteli. Ale pomalu se ovládá, takže na akrobacii volte menší zbraně.

Granátomet
Naleziště: Opera House, The Deck, Catacombs of the Talion, Ice Palace, Temple of Xian
Permanetka do hrobu. Běžní nepřátelé nemají šanci přežít, bossové brzy podlehnou. Velice pomalá a nábojů ve hře není tolik na to, aby jste s ní zabíjeli pavouky nebo tygry. Náboje jsou vzácné!

Lékárky a Světlice

Velká lékárna
Doplní 100% života

Malá lékárna
Doplní 50% života

Sirky / Světlice
Po omezený čas dodává světlo ve tmavých zákoutách hry

Vozidla

Motorový člun
Naleziště: Venice, Bartoli's Hideout
Ovládání:
Nasedání- Šipka dopředu + [CTRL]
Řízení- Stejné jako při chůzi + [CTRL] plyn
Vystupování- [ALT] + šipka doprava / doleva
Jelikož Benátky jak každý ví jsou zatopené... a proto si Lara musela opatřit mnou tak milovaný motorový člun, ve hře jsou celkem 2 čluny ( jeden pro vaše potěšení a ten druhý necháte vybuchnout ). Bohužel člun si užijete pouze v levelu Venice, protože v levelu Bartoli's Hideout ho jedete pouze zaparkovat a můžete se s ním do konce hry rozloučit.

Sněžný skútr
Naleziště: Tibetan Foothills
Ovládání:
Nasedání- Šipka dopředu + [CTRL]
Řízení- Stejné jako při chůzi + [CTRL] plyn
Vystupování- [ALT] + šipka doprava / doleva
Váš nový společník na cestách po Himalájích! Červený skůtřík vás odveze tam kam vy se sami nedostanete. Sice z něj nemůže střílet jako z jeho staršího brášky, ale napřátele můžete alespoň přejet nebo jim po případě ujet. Čeká na vác hned na začátku prvního levelu v Himalájích.

Sněžný skútr se zabudovaným samostřílem
Naleziště: Tibetan Foothills
Ovládání:
Nasedání- Šipka dopředu + [CTRL]
Řízení- Stejné jako při chůzi
Střílení- [CTRL]
Vystupování- [ALT] + šipka doprava / doleva
Podstatně vylepšená verze našeho červeného skútříku. Tento černý skůtr Fiamma Nera má totiž i zabudovaný samostříl, takže se pohodlně usaďte a můžete si na chvilku odpočinout od monotóního střílení s Larou, tento skůtr to udělá za vás ( samozřejmě vy střílet musíte :D ). Ale nic není zadarmo... Skútr nejdřív musíte vzít jeho původnímu majiteli, což znamená boj s chlapíkem na tompo skútru a to není nic lehkého! O tomto nepřáteli se můžete více dočíst v sekci nepřátel.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Byl/a jsi tu?

KLIK 100% (15)

Komentáře

1 Míša Míša | 4. ledna 2016 v 8:21 | Reagovat

Jeto  skvěle  udělané a vypracované,návod je super asi hodinu jsem dumala jak na ten člun vyskočit a teď tady máme skvěle napsaný návod :-)  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.