Prosinec 2015

Tomb Raider II - Nástavba

31. prosince 2015 v 22:10 | Natalii
Roku 1999 Core Design vydalo dodatek k jejich 2 dílu Tomb Raidera. Dodatek nese název Golden mask a podíváme se díky němu na Aljašku a jako bonus máme jeden level ve Vegas. Počet levelů je 4 + 1 bonusový.

Obal a CD:

TR II - Box Artwork

31. prosince 2015 v 21:16 | Natalii

Oficiální obal a CD Tomb Raider II z roku 1997. Na obrázku v pravo je CD a obal pro konzoli PlayStation I. Musím se přiznat, že tenhle obal je můj favorit ♥.
Fotka není moje

TR II - Wallpapers

31. prosince 2015 v 20:41 | Natalii

TR II - Modelka

31. prosince 2015 v 19:37 | Natalii
Rhona Mitra

Jméno: Rhona Mitra
Narozena: 1979 ( Velká Británie )
Role Lary: Tomb Raider II ( 1997 )
Vlasy: Hněné
Oči: Hnědé

Tomb Raider II - Bossové

31. prosince 2015 v 18:06 | Natalii
Bossové v Tomb Raider II jsou celkem 3. T-Rexové, Yeti a Drak. S prvním bossem se můžete, ale nemusíte setkat už v prvním levelu ( je na dně propasti a vy nejste povini tam jít, ale pokud ano, tak tam na vás čekají rovnou dvojčata ). Hlavní boss hry je ale ovšem drak ( přeměněný Marco Bartoli ). Osobně by sem mezi bosse, ale taky zařadila chlapíka s dvouma revolvery na konci levelu Opera House ( ale mezi bosse nepatří, asi s ním mám problém jenom já :D ). Obrázky ani videa nejsou moje!

T-Rexové

Tomb Raider II - Video návod

31. prosince 2015 v 17:45 | Natalii
Video návod pro druhý díl z Tomb Raider série. Videa nejsou moje, zdroj dám na konec článku.

Čína ( Velká Čínská zeď )
The Great Wall

Tomb Raider II - Návod 2

31. prosince 2015 v 17:15 | Natalii

The Deck

V další úrovni Lara hned proskočila okny do vody. Vylezla přes malou skalní plošinku a doskákala ke klíči. Skočila zpět do vody a pod skalním masivem proplavala do otvoru ve stropu. Vylezla z vody a dala se doprava k navršeným bednám. Ty postupně odsunula. Nyní v odkrytém vchodu vložila klíč do zámku a vstoupila do místnosti. Podvodní pákou spustila padací strop. Vrátila se zpět a ve výklenku před bednami se propadla čtvercovým otvorem do místnosti s padacím stropem. Vylezla na výstupek a nahozením páky vypustila vodu z prostoru za otevřenými dveřmi. Vrátila se tam a v zadní části místnosti odsunula bednu. Chodbou vylezla do jeskyně k podzemnímu jezírku. Na jeho dně objevila tajemství. Kousek od tajného místa proplula do podzemní chodby, kterou se dostala k otvoru. Proskočila jím na bedny na člunu a sebrala klíč. Znovu proplavala do podzemní chodby a cestou vlevo se dostala ven z jeskyně na horní palubu lodi. Spustila o patro níž na palubu s odkrytým bazénem. V něm za dveřmi objevila tajemství. Z vysunutého můstku u rozbitého zábradlí se spustila ještě níž na malou plošinu. Z ní přeskočila na vystouplý kamenný kvádr a dále na betonovou rampu. Skokem z této rampy do skalní dutiny vpravo objevila další tajemství.

Tomb Raider II - Návod 1

31. prosince 2015 v 17:14 | Natalii

The Great Wall

Po seskoku z vrtulníku sjela Lara po šikmé stěně do jeskyně. Pokračovala v přímém směru, přebrodila jezírko a po výstupcích ve skalním masivu vyskákala ke chrámu. Cestou sebrala stříbrného draka (tajemství). Pod chrámem z výstupku přeskočila šikmo pod otvor v obvodové zdi a vylezla jím do místnosti. Pokračovala propadlem v pravém rohu do spodní místnosti s vodou. Vystoupila po výstupcích vlevo a přeskočila k protější páce, kterou přehodila. Otevřenými dveřmi vstoupila na nádvoří. Sklouzla do jezírka vpravo napravo pod hradbami, kde v zatopeném výklenku nalezla klíč. Po zelených výstupcích vylezla z jezírka zpět na zeď a na nádvoří otevřela dveře a vstoupila do další místnosti. Po žebříku vylezla na malou plošinu, kde sebrala další klíč. Otevřela další dveře. Odsunula kvádr a šikmou plošinou sjela k vodě. Prasklinou v levé stěně přeručkovala místnost se smrtícími vrhacími disky a na druhé straně vylezla do chodby. Rychle přeběhla padající strop a utíkala před valícími se koulemi. V dolní části chodby přeskočila jedovaté trny a dopadla do uzavřeného prostoru. Před lisovacími kvádry s trny vylezla výklenkem u kostry do další chodby. Znovu přeběhla padající strop a sekající břity a zahnula vlevo. Cestou před lisovacími kvádry sebrala další tajemství a utíkala do zadní části chodby. Zde se propadla do jeskyně. Proběhla mezi rotujícími břity a zavěsila se na lanovku. Přejela rokli, na jejím konci se pustila a zabila dva tygry. Proběhla kolem tábořiště s ohněm k zavřeným červeným dveřím se symbolem draka do další úrovně.

Tomb Raider II - Cheaty

31. prosince 2015 v 16:51 | Natalii
Pokud vám nejde pokročit ve hře, nebo si ji chcete trošku usnadnit, jste tady na správném místě. Cheaty na Tomb Raider I jsou pouze 2 druhy + jeden destruktivní ( Lara vybuchne ).

Přeskočení levelu: Zastavte Laru - vytáhněte světlici [/] stiskněte [SHIFT] a udělejte krok dopředu - stále držte [SHIFT] a udělejte krok dozadu - pořád držte [SHIFT] a 3x Laru otočte kolem její osy směrem doprava - skočte s [ALT] dopředu.

Všechny zbraně + nějaké lékárny: vytáhněte světlici [/] stiskněte [SHIFT] a udělejte krok dopředu - stále držte [SHIFT] a udělejte krok dozadu - pořád držte [SHIFT] a 3x Laru otočte kolem její osy směrem doprava - skočte s [ALT] dozadu.

Destrukce: Postup dělejte stejně jen bez použití světlice.

( ↑ Přeskočení levelu ) ( Všechny zbraně ↑ ) ( Lara exploduje ↑ )