Duben 2015

TR II - Outfits

13. dubna 2015 v 14:17 | Natalii
Gumičky na sepnutí vlasů do copu
Lařin klasický hnědý batoh
Tyrkysové tílko/top
Hnědé šortky
Černé rukavice ( kožené )
Černý opasek se zlatou sponou
Bílé vlněné ponožky s modrými použky
Vysoké hnědé boty se žlutými tkaničkami

TR II - Lokace

13. dubna 2015 v 13:34 | Na†halie
Čína ( Velká Čínská zeď )
-
The Great Wall
Itálie ( Benátky )
-
Venice
Bartoli's Hideout
Opera House

Zase ta lenost!

7. dubna 2015 v 18:06 | Natalii |  Crap
Vítám tě tu, ať už si kdokoliv :). Jak už je to u mě zvykem, vždycky si dám od blogování "pauzu". Buď krátkou na pár dní nebo velkou, která trvá klidně i pár let XD. Nebudu se vymlouvat, že sem neměla čas a rovnou řeknu, že sem se nedonutila nic napsat, vůbec se mi nechtělo. Já se vážně pokusím ještě dokopat a psát články ( doufám, že už brzo dokončím ty otravný rozcestníky o TR a budu sem moct přidávat něco co by alespoň někoho trochu zajímalo :D ). Už hodně dlouho sem naplánovala úplně mega projekty, který zatím neřeknu ( pokud se mi tu podaří zůstat, tak se to dozvíte :D ). Taky si už delší dobu všímám, že na TR blogy moc lidí nechodí a to je vážně škoda, protože mi chvílema připadalo, že si píšu články jen tak sama pro sebe, aby sem se nenudila :D. A celkově nejsou moc TR blogy navštěvovaný :-/. Tím navštěvovaný, myslím hlavně ty začínající ( ne ty který se už uchytily ). To je taky jedna z věcí, proč se nemůžu dokopat k napsání článku a tím se mi to znepříjemní.

Tak mi držte palce, aby sem to zvládla nějak rozjet, protože se za to, co dělám vážně, ale vážně nesnáším!

Tomb Raider I - Návod

7. dubna 2015 v 17:48 | Natalii

Caves

Od vstupních dveří se vydej do velké jeskyně, ve které sestup do malé chodby a pákou otevři dveře. Pokračuj dále ke dvěma mostům, přes které se dostaneš ke kanálu, na jehož dně je medvěd. Přeskoč kanál a zastav se až v místnosti se zavřenými dveřmi. Jednej rychle. Vyškrábej se na výstupek a zatáhni za páku ovládající dveře. Rychle seskoč, vylez na výstupek vedle dveří a rychle skoč ke dveřím. Jdi po schodech nahoru, až do místnosti s propadajícím se stropem. Dírou v zemi se protáhni o patro níž. Dveře do velké místnosti otevři pomocí páky, která je na druhé straně nad nimi.

City of Vilcabama

Jdi do velké jeskyně ke dveřím s pákou. Otevři je a přeskoč do sousední místnosti. Kamenný blok protlač na druhou stranu a protáhni se kolem něj. Nedaleko najdeš klíč a zlatou modlu. Pomocí bloku vylez nahoru a seskoč zpět do velké jeskyně. Klíčem otevři dveře a dojdeš do velkého chrámu, kde nalezenou pákou otevřeš pravé dveře. V prostoru za nimi postupuj stejně. Za prostředními dveřmi se opatrně protáhni kolem seker až k páce ve zdi. Zatáhneš a propadneš se do vody. Plav až k otvoru po pravé straně, na jeho konci najdeš páku, kterou otevřeš mříž v místnosti s bazénem, kam jsi se propadl. Do otvoru ve zdi vedle mříže zastrč modlu cesta je volná.