Rules

2. prosince 2014 v 20:03 | Natalii
Pravidla tohoto blogu budou pravděpodobně stejná, jako na ostatních blogách a webovích stránkách. Samozřejmě se to nevztahuje pouze na články, ale i na: Obrázky, videa, grafiku a ostatní mnou vytvořený obsah.
Věřím, že budete tato pravidla respektovat a nebudu muset zacházen do extrémů. Takže toď vše k předmluvě a jde se na samotná pravidla :).
1. Asi vás nepřekvapí :D. NEKOPÍROVAT! Pokud by jste chtěli nějaký můj obsah, musíte se mě nejprve zeptat a pokud vám povolím kopírování, musíte k mému zkopírovanému článku přidat taky odkaz. Ikonku budete mít na konci stránky :).
2. Nepsat vulgární komentáře a nevijadřovat se nevhodným chováním! Krityku samozřejmě beru a ocením ji ( každý se učíme a potřebujeme někdy říct, co by chtěla zlepšit ), ale pokud mi budete nadávat, tak to s vámi nebude mít dlouhého trvání.
3. Neposílat a nepsat nevhodný obsah do komentářů! Myslím, že všichni víme, jaký nevhodný obsah myslím, že? :D
4. Žádné řetězáky! Pokud nevíte co to je, tak vám to hned vysvětlím. Je to zpráva, která má vyvolat řetězovou reakci, proto řetězík. Například: ( Pokud toto čteš musíš to moslat 15 lidem do hodiny, jinak za 2 dny zemřeš ) a takovýhle podobný blbosti.
5. Reklamy! Neposílejte reklamy do článků. Je to opravdu nepříjemné, ignoruji nebo maži. K tomu také patří řetězáky a podobné výmysly.
To by mělo být asi vše. Děkuji, že jste si článek přečetli a pravidlům doufám rozumíte. Pokud by něco nebylo jasné, tak se ptejte v komentářích :).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.